aktualności

Przedstawienie świąteczne w Michałowie

We wtorek 19 grudnia, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Puszczy Mariańskiej Filii w Michałowie, dzieci przygotowały wspaniały występ z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. „To nasze święta”. W tym szczególnym wydarzeniu udział wzięła dyrekcja Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Puszczy Mariańskiej na czele z Panią Dyrektor Marzeną Żuchewicz, Ksiądz Proboszcz Waldemar Ligarzewski MIC, Wójt Gminy Puszcza Mariańska Michał Staniak oraz pozostali zaproszeni goście. Po przedstawieniu oraz życzeniach Wszyscy goście oraz dzieci przełamali się opłatkiem i wspólnie zasiedli przy świątecznym stole. Ten szczególny dzień upłynął w miłej i świątecznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy Wszystkim gościom za przybycie oraz Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy i radosny.

Możliwość komentowania Przedstawienie świąteczne w Michałowie została wyłączona