aktualności

Ślubowanie klas pierwszych

We wtorkowe przedpołudnie 10. października 2023 r. odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w szkolnym życiu Pierwszoklasistów-Pasowanie na ucznia. Najmłodsi uczniowie odświętnie ubrani i przejęci, w obecności osób najbliższych rozpoczęli występ, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po części artystycznej nastąpiła najbardziej doniosła chwila. Uczniowie klasy Ia i Ib ślubowali być dobrymi Polakami, uczniami i kolegami. Następnie Pani Dyrektor Marzena Żuchewicz poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka sprawiła, że zostało ono przyjęte do grona społeczności szkolnej. Na zakończenie oficjalnej części Pierwszoklasiści otrzymali od Pani Dyrektor dyplomy, legitymacje i prezenty. Rodzice także obdarowali swoje pociechy upominkami i przygotowali słodki poczęstunek. Wszystkim Pierwszakom życzymy owocnej pracy, zapału do nauki, wzajemnej życzliwości, zaufania oraz satysfakcji z czasu spędzonego w murach naszej szkoły!

Możliwość komentowania Ślubowanie klas pierwszych została wyłączona