aktualności

Jasełka Bożonarodzeniowe. Życzenia świąteczne

Ostatnie dni obfitowały wieloma pięknymi i wzruszającymi wydarzeniami w naszej szkole. Czas świąt to wyjątkowy i magiczny okres. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Puszczy Mariańskiej pod opieką kilku nauczycielek wystawili słowno – muzyczne Jasełka Bożonarodzeniowe. W pięknych kostiumach oraz scenografii odegrane zostały sceny narodzin Chrystusa. Jasełka miały wymowne przesłanie na nadchodzący czas. Teksty przygotowane przez uczniów mówiły o dobroci, życzliwości, szacunku do drugiej osoby, o dzieleniu się z innymi tym, co mamy najpiękniejsze w sobie. W trakcie przedstawienia słowo mówione było przeplatane pięknymi kolędami, co wprawiło wszystkich w podniosły nastrój zbliżających się świąt. Na zakończenie jasełek wysłuchaliśmy świątecznych życzeń złożonych przez Panią Dyrektor szkoły.

Po przedstawieniu wszyscy uczniowie udali się do swoich sal by w podniosłym nastroju kontynuować świętowanie, dzielić się opłatkiem, składać sobie życzenia, obdarowywać się prezentami.

Przez cały tydzień był u nas również Jarmark świąteczny – wystawa ozdób i prac uczniów.

Szanowni Państwo
Nauczyciele, Pracownicy Administracji
I Obsługi, Państwo Emeryci,
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Z okazji Bożego Narodzenia
życzę Państwu wiele radości płynącej
ze wspólnego świętowania, ciepłej, rodzinnej
atmosfery przy wigilijnym stole,
a w Nowym Roku – życzę dużo
zdrowia oraz pomyślności osobistej i zawodowej.

mgr Marzena Żuchewicz

Dyrektor Szkoły

Możliwość komentowania Jasełka Bożonarodzeniowe. Życzenia świąteczne została wyłączona