Przedszkole

Jasełka w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, niosący ze sobą atmosferę ciepła i radości. Wartość tego czasu tkwi w dzieleniu się miłością, dobrem i wspomnieniami. Dzieci z z dwóch grup sześciolatków: Motylków i Wiewiórek z Przedszkola Samorządowego w Puszczy Mariańskiej, wystawiły dla rodziców i zaproszonych gości Jasełka pt. „To On jest Królem”. W czasie przedstawienia młodzi aktorzy przybliżyli historię narodzin Jezusa Chrystusa. To piękne wydarzenie, zachęciło wszystkich zgromadzonych gości do refleksji nad wartościami chrześcijańskimi i duchowymi. Czas spędzony w gronie z bliskimi był wyjątkowy i wzruszający. To czas dodający magii do serca każdego z nas. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego pięknego przedstawienia.

Możliwość komentowania Jasełka w przedszkolu została wyłączona