aktualności

Spotkanie autorskie z Moniką Borkowską-Szmit

W naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie autorskie z pisarką Moniką Borkowską-Szmit. Gminna Biblioteka Publiczna w Puszczy Mariańskiej była inicjatorem i organizatorem tego wydarzenia. Uczniowie z klas 4-6 mogli zapoznać się z twórczością autorki. Ważnym elementem pogadanki był hejt. Dziennikarka opowiedziała uczniom, na swoim przykładzie, jak hejt dotyka nas w różnych sytuacjach, jak trudne jest to zjawisko i jak łatwo się z nim spotkać. Starała się przestrzec uczniów przed tym zjawiskiem i pokazać, że można sobie z tym poradzić.

Dziękujemy za owocne spotkanie.

Składamy serdecznie podziękowania Gminnej Bibliotece Publicznej oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Puszczy Mariańskiej za zorganizowanie tego spotkania autorskiego oraz jego sfinansowanie.

Możliwość komentowania Spotkanie autorskie z Moniką Borkowską-Szmit została wyłączona