aktualności

Ciekawostki ze szkoły w Michałowie

W lutym uczniowie oraz przedszkolaki ze Szkoły Filialnej w Michałowie na zaproszenie Pani mgr Anny Rogali wybrali się na wycieczkę do pobliskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej. Po przybyciu na miejsce zostali powitani przez uczennicę tej szkoły i razem z Panem mgr Igorem Pańkow oprowadzili wszystkich po placówce, opowiedzieli o patronie szkoły, zaprezentowali jego obrazy oraz przeprowadzili krótkie warsztaty z robienia mini lotni z papieru. Drugą częścią wycieczki była lekcja z instrumentami muzycznymi, którą przeprowadzili uzdolnieni uczniowie tego Liceum. Każdy uczeń zaprezentował swój instrument muzyczny min. skrzypce, ukulele, klarnet, obój, saksofon oraz gitary. Dzieci mogły wypróbować ćwiczenia na oddychanie przeponą oraz nauczyć się utworu „Krajka”. Wszystkie te atrakcje uwieńczył mini koncert w wykonaniu uzdolnionych licealistów. Uczniowie oraz przedszkolaki otrzymali pisemne podziękowania oraz zakładki do książek.

Bardzo dziękujemy za cudowne chwile i wiele atrakcji, które przeżyliśmy po przekroczeniu progu Liceum oraz serdeczną atmosferę, która tam panuje. W drodze powrotnej kilku uczniów rozmawiało na temat swojej przyszłości w Tej wspaniałej placówce.

Możliwość komentowania Ciekawostki ze szkoły w Michałowie została wyłączona