aktualności

Dzień Ziemi

W ramach obchodów Dnia Ziemi przypadającego 22 kwietnia nasi uczniowie wraz z rodzicami zadbali o teren wokół szkoły. Zebraliśmy się 25 kwietnia przed budynkiem szkoły, by wspólnie oczyścić rabatki i posadzić rośliny. Taka akcja łączy pokolenia, uczy współpracy i upiększa otoczenie.

Drugim punktem atrakcji była prezentacja projektu pod tytułem „Planeta kontra tworzywa sztuczne” w sali gimnastycznej. Uczniowie klas 4-8 prezentowali także ekologiczną modę. Na wybiegu pojawili się modele w samodzielnie wykonanych strojach z tworzyw sztucznych, makulatury. Uczniowie dobrze się bawili podczas pokazu, nagradzając uczestników dużymi brawami. Wydarzenie poszerzyło wiedzę na temat czasu potrzebnego na rozkład plastiku.

Możliwość komentowania Dzień Ziemi została wyłączona