aktualności

Jasełka w Korabiewicach

W filii Szkoły Podstawowej w Korabiewicach, w tym tygodniu, odbyły się przepiękne Jasełka z udziałem uczniów, przedszkolaków i nauczycieli. Swoim przedstawieniem dzieci opowiedziały nam o tym, co jest najważniejsze. Wspaniale zaśpiewały wraz z nauczycielami kolędy do Maleńkiego i odkryły przed nami swoje muzyczne talenty. Były też nastrojowe tańce ukazujące radość z narodzenia Dzieciąteczka. Pojawił się Mikołaj, który jak wiadomo, przychodzi tylko do grzecznych dzieci :), a to znaczy, że wszystkie dzieci uczęszczające do szkoły w Korabiewicach na pewno są grzeczne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania przedstawienia oraz spotkania wigilijnego w szkole w Korabiewicach.

Możliwość komentowania Jasełka w Korabiewicach została wyłączona