aktualności

Sukces w zawodach sportowych!

W dniu dzisiejszym, 7 października 2023r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach sportowych, biegach przełajowych, w Osuchowie. W klasyfikacji generalnej szkół podstawowych nasi uczniowie zajęli I miejsce, na osiem szkół, wynikiem 238 pkt. Indywidualnie uczniowie wywalczyli 9 miejsc na podium. Dziękujemy naszym zawodnikom , wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu oraz sympatykom biegania i spędzania czasu wolnego na sportowo.

Poniżej klasyfikacja indywidualna:

2 miejsce Maja Mońka kl. IV,

3 miejsce Rozalia Słojewska kl. IV

2 miejsce Bolesław Ziółkowski kl. IV

3 miejsce Norbert Pindor kl. III

3 miejsce Alan Środa kl. V

2 miejsce Nikola Szeliga kl. VI

3 miejsce Wiktoria Kalińska kl. VI

2 miejsce Maria Zarębska kl. VII

1 miejsce Piotr Szkolik kl. VIII

Możliwość komentowania Sukces w zawodach sportowych! została wyłączona