aktualności

Ach co był za bal…

Po wytężonej pracy w pierwszym semestrze, uczniowie znaleźni chwilę wytchnienia podczas imprezy kończącej karnawał. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową, były łańcuchy, gwiazdy i ścianka. Uczniowie klas 1-3 zabawę przy muzyce rozpoczęli już w południe. W szkole zaroiło się od wróżek, księżniczek, kotów, piratów, policjantów i wiele innych. Wszyscy bawili się wyśmienicie, były korowody, kółeczka czy tańce w parach.

Starsza grupa uczniów swoją zabawę rozpoczęła popołudniu i bawiła się do wieczora. Tańcząc belgijkę czy tańce w parach młodzież mogła hucznie pożegnać karnawał. Wielu uczniów skorzystało ze ścianki i zapozowało do zabawnych zdjęć.

Wszyscy bawili się znakomicie. Zmęczeni i pełni wielu pozytywnych emocji uczniowie udali się do domów czekając już na następną zabawę.

Dziękujemy Panu DJ za poświęcony czas i zorganizowanie muzyki, przy której uczniowie naszej szkoły świetnie się bawili.

Możliwość komentowania Ach co był za bal… została wyłączona