aktualności

Obchody Święta Niepodległości

W naszych placówkach w Puszczy Mariańskiej, Korabiewicach i Michałowie, odbyły się uroczyste akademie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli, przygotowali akademie o uroczystym i podniosłym charakterze, opowiadające historię Polski o utracie niepodległości, a następnie jej odzyskaniu, 11 listopada 1918roku, po 123 latach zaborów. Były wiersze i piosenki o charakterze patriotycznym. Były piękne dekoracje, które przypominały nam dodatkowo o ważności tego święta. Nie zapomniano o kotylionach. Przystąpiliśmy także do akcji „Szkoła do hymnu” i uroczyście społeczność szkolna odśpiewała wszystkie cztery zwrotki hymnu o godzinie 11:11.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania tych uroczystości, za ich wkład pracy i zaangażowanie, które zaowocowało tak pięknymi uroczystościami.

Możliwość komentowania Obchody Święta Niepodległości została wyłączona