aktualności

„Nasza Szkoła – ważne miejsce”

Jeszcze raz chcemy Państwu podziękować za udział w uroczystości 100-lecia Szkoły. Dziękujemy za wsparcie okazane podczas przygotowań zarówno finansowe jak i duchowe. Dziękujemy za pomoc w organizacji całej uroczystości.

Dziękujemy za przybycie przedstawicielom Marszałka Województwa Mazowieckiego, Staroście Powiatu Żyrardowskiego, Prezydentowi Miasta Żyrardowa, Wójtowi Gminy Puszcza Mariańska, Dyrektorom szkół z terenu naszej gminy, Dyrektorowi Banku Spółdzielczego w Puszczy Mariańskiej, Dyrektorowi Bolimowskiego Parku Krajobrazowego oraz wszystkim przedstawicielom Rady Gminy.

Dziękujemy za przyjście i świętowanie razem z nami wszystkim Nauczycielom, Dyrektorom, Uczniom, Rodzicom, Dawnym Pracownikom i Przyjaciołom.

Chcemy też podzielić się z Państwem słowami pani Barbary Białej, absolwentki i przyjaciółki naszej szkoły:

„Nasza Szkoła – ważne miejsce.

Ważne jest to skąd pochodzimy i możemy wracać pamięcią do tego miejsca. To tu nauczono nas nie tylko czytać i pisać – tu nauczono nas szacunku dla drugiego człowieka, szacunku dla przyrody. To dzięki budowniczemu szkoły, panu Stanisławowi Kozłowskiemu, kształtowała się nasza, naszych rodziców i dziadków przyszłość. Dzięki tej szkole osiągnęliśmy wiele w życiu, staliśmy się dobrymi Polakami, rodzicami i dziadkami.. Mijając ten budynek, z przyjemnością patrzymy na okna, drzwi, wracając myślami do naszych młodych lat, naszych nauczycieli.”

Możliwość komentowania „Nasza Szkoła – ważne miejsce” została wyłączona