aktualności

Dzień Zdrowego Śniadania

Z okazji Dnia Zdrowego Śniadania i Gotowania wszystkie dzieci z klas młodszych przygotowywały dziś sałatki i kanapki. Uczniowie klasy 3b wystawili przedstawienie pt. „Rzepka”, a uczniowie klasy 4a przedstawienie pt. „Na Straganie”. Został przygotowany poczęstunek z warzyw i owoców dla całej społeczności szkolnej. Każdy miał możliwość degustacji świeżych owoców i warzyw. Pomoce zostały wykorzystane z projektu Mazowsze Lokalnie. Projekt został zrealizowany przez nasze nauczycielki panią Zofię Ogrodnik, panią Monikę Włodarską oraz panią Małgorzatę Góralską.

Dzieci wraz z nauczycielami bardzo chętnie zaangażowały się w obchody tego dnia. W klasie 1a było smacznie, zdrowo, kolorowo! Uczniowie w ramach ogólnopolskiego projektu ,,Szkolne Przygody Gangu Mocniaków” oraz „Dnia Zdrowego Śniadania” przygotowali pożywne kanapki i ekspozycję wielu pełnowartościowych produktów.

Z okazji Dnia Zdrowego Śniadania uczniowie klasy 1b przygotowali w klasie na drugie śniadanie pyszne ,oparte na zdrowych produktach kanapki. Dzieci przygotowały także ozdobne postaci bajkowe z warzyw z okazji Dnia Postaci z Bajek.

Również klasa 2 a przygotowała dziś smaczną i zdrową sałatkę owocową.

Klasa 2b także wykonała dziś sałatkę owocową.

Możliwość komentowania Dzień Zdrowego Śniadania została wyłączona