aktualności

Warsztaty „Bezpiecznie w szkole i po szkole”

Dziś uczniowie klas 4a, 4b i 5a uczestniczyli w projekcie „Bezpiecznie w szkole i po szkole”. Były to zajęcia z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym prowadzone na terenie Parku Rozrywki Mandoria przez pracowników Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Liczba miejsc na Warsztatach była ograniczona. Udało nam się zakwalifikować.

Głównym celem projektu „Bezpiecznie w szkole i po szkole” była poprawa bezpieczeństwa uczniów szkół podstawowych w ruchu drogowym oraz kształtowanie nawyków i zachowań, które pomogą zredukować ryzyko wypadków w przyszłości.

 Po warsztatach uczniowie udali się na bezpieczną zabawę w Parku Rozrywki. Towarzyszyła nam moc atrakcji i przeżyliśmy wiele wrażeń.

Dziękujemy organizatorom za to, że mogliśmy uczestniczyć w tak ciekawym i wartościowym projekcie.

Możliwość komentowania Warsztaty „Bezpiecznie w szkole i po szkole” została wyłączona