aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Dzisiaj, 23 czerwca 2023r. nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.  Uroczystość odbywała się w kilku turach. Najpierw rok szkolny pożegnali i wakacje rozpoczęli uczniowie Filii w Korabiewicach, kolejno uczniowie klas I -V w Puszczy Mariańskiej, a następnie uczniowie klas VI -VIII.

Uroczystości rozpoczęły się od odśpiewania hymnu narodowego. Następnie Pani Dyrektor Marzena Żuchewicz wygłosiła przemówienie, dziękując społeczności szkolnej za cały rok wytężonej pracy, oraz żegnając absolwentów klas ósmych.

Podczas akademii wręczono nagrody i dyplomy uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli ten rok szkolny i tym, którzy wykazali się talentami sportowymi lub społecznymi. Pani Dyrektor wręczyła świadectwa wszystkim uczniom, którzy w dniu dzisiejszym ukończyli Szkołę Podstawową.

Dyrektor Szkoły podziękowała  rodzicom, za włączanie się w życie szkoły wręczając im dyplomy lub statuetki.

W trakcie uroczystości uczniowie przedstawili krótki program artystyczny, a uczniowie klas ósmych wygłosili przemówienie dziękując dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania, za codzienną troskę, wyrozumiałość, cierpliwość i tolerancję. Szczególnie wiele emocji wzbudziła krótka prezentacja relacjonująca ich ośmioletni pobyt w szkole.

Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami, gdzie otrzymali upragnione świadectwa.

Życzymy wszystkim uczniom samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji.

Możliwość komentowania Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. została wyłączona