aktualności

Dzień Dziecka

4 czerwca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor wraz z wójtem gminy Puszcza Mariańska składając zebranym najserdeczniejsze życzenia.

Następnie wszyscy odtańczyli belgijkę. Odbyły się różnego rodzaju zawody sportowe. Uczniowie mogli sprawdzić swoje siły w skoku w dal, w biegach na 60m, w rzucie do tarczy, strzale do tablicy i wielu innych. Dla chętnych były tatuaże czy plecenie warkoczyków. W cieniu drzew można było spróbować namalować piękny obraz czy dokonać zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować to święto, sponsorom, darczyńcom, rodzicom.

A wszystkim dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta: samych wspaniałości, uśmiechu i słoneczka na co dzień!

Możliwość komentowania Dzień Dziecka została wyłączona