Przedszkole

Wyjazd do Zoo

Dzieci z grupy Misiaki i Biedronki w ubiegły piątek odwiedziły ZOO Borysew gdzie czekało na nie wiele atrakcji. Przygodę rozpoczęliśmy od przejażdżki kolejką po terenie zoo, podczas której dzieci dowiedziały się ciekawostek o poszczególnych zwierzętach, które mogły zobaczyć. Następnie podczas zajęć edukacyjnych dzieci spotkały się z żółwiem, jeżem madagaskarskim oraz szynszylą. Usłyszały wiele o ich trybie życia i mogły ich dotknąć. Dzieci oglądały również karmienie foki, która pokazała różne akrobacje. Następnie posileni obiadem udaliśmy się na zwiedzanie egzotarium ptaszarni oraz mini zoo. Udana pogoda, piękna aranżacja przestrzeni, niezapomniane atrakcje i bliskość natury sprawiły, że ZOO w Borysewie na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Możliwość komentowania Wyjazd do Zoo została wyłączona