aktualności

Native speaker w NASZEJ szkole!!

Native speaker w każdej szkole! W naszej szkole trwa program „Native Speaker w każdej szkole”, we współpracy ze szkołą języka angielskiego online Tutlo! Co tydzień, przez 4 tygodnie, każda klasa uczestniczy w lekcji języka angielskiego przeprowadzonej przez nauczycieli z różnych zakątków świata. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych metodyków, którzy uczą angielskiego poprzez rozmowę i zabawę. Nasi uczniowie otrzymali również dostęp do platformy internetowej, gdzie zarówno na lekcji jak i w domu mogą uczyć się języka poprzez gry i najróżniejsze zadania multimedialne. Naszym celem jest pokonanie bariery językowej i urozmaicenie procesu nauki. Trzymamy kciuki za rozwój naszych uczniów i cieszymy się, że program „Native Speaker w każdej szkole” cieszy się zainteresowaniem w naszej szkole!

Link do zadań: https://tutlo.com/pl/angielski-dla-dzieci/szkoly-dostep/?szkola=Zesp%C3%B3%C5%82%20szkolno-przedszkolny%20w%20Puszczy%20Maria%C5%84skiej

Test na poziom angielskiego online

Możliwość komentowania Native speaker w NASZEJ szkole!! została wyłączona