deutsch plus

Spotkania z aktywistami

Spotkania z aktywistami:

Uczniowie klasy VIIa i VIIb brali udział w spotkaniach z aktywistami w ramach projektu Deutsch Plus na temat niemieckiej muzyki , hobby i zainteresowań, warsztaty trwały po 60 minut i były doskonałą okazją do poznawania kultury Niemiec oraz posługiwania się językiem niemieckim w praktyce. Były to lekcje w których również uczniowie musieli komunikować się w języku niemieckim. Aktywiści prezentowali miasta Niemiec oraz prezentacje dotyczące muzyki, sportu , hobby i czasu wolnego.

Spotkanie z Franziską na temat „niemieckiej muzyki-deutsche Musik”

Klasa VIIa Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Puszczy Mariańskiej dziękuje za lekcję z Franziską na temat „Niemieckiej muzyki”. Było bardzo ciekawie, wszyscy uczniowie bardzo szczęśliwi i zmotywowani do dalszej nauki.