deutsch plus

Projekt Deutsch Plus: Wizyta w Instutucie Goethego w Warszawie -wycieczka do Warszawy w dniu 29.04.2022r.

W dniu 29.04. 2022r. uczniowie klas IV, VII i V Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Puszczy Mariańskiej uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

Celem wyjazdu było poszerzenie wiedzy z zakresu historii Polski, oraz relacji polsko -niemieckich, zwiedzenie Zamku Królewskiego, poznanie zabytków Polski, Starego Miasta, zwiedzenie Stadionu Narodowego oraz Parku w Łazienkach. Uczniowie odwiedzili również instytucję partnerską naszej szkoły -Instytut Goethego w ramach projektu Deutsch Plus; poznali historię tej instytucji, cele działania, zwiedzili bibliotekę i otrzymali prezenty niemieckojęzyczne, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Poznaliśmy koordynator naszego projektu Panią Justynę Ciecharowską oraz Pana Piotra Szyposzyńskiego, który przedstawił dla nas prezentację o Instutucie Goethego.

Serdecznie dziękujemy.🥰😍🤩🥳

Możliwość komentowania Projekt Deutsch Plus: Wizyta w Instutucie Goethego w Warszawie -wycieczka do Warszawy w dniu 29.04.2022r. została wyłączona