Company Logo

Uwaga

Wizyta strażaków

Wizyta Straży Pożarnej

 

W dniu 20 kwiecień 2016r. gościliśmy u siebie dwie bardzo miłe panie. Były to przedstawicielki Straży Pożarnej Puszcza Mariańska z siedzibą w Bartnikach. Panie na początku rozmawiały z dziećmi na temat niebezpieczeństwa jakie przynosi ze sobą wypalanie traw. Goście przekonywali nas o tym, że wypalanie traw nie przynosi żadnych korzyści, a przede wszystkim zabija mieszkające tam zwierzęta. Goście zaprezentowali także dzieciom strój przystosowany do akcji przeciwpożarowej oraz uroczysty strój strażacki. Panie strażaczki do kolejnej pogadanki przygotowały tablice z numerami alarmowymi. Dzieci wykazały się świetną znajomością wszystkich numerów alarmowych. W nagrodę za swoją wiedzę otrzymały od naszych gości kolorowanki z pojazdami specjalnymi, a także odblaski do plecaków.

Deklaracja dostepnosci.