Company Logo

Uwaga

Dzień pluszowego misia 2015

 

Dzień Pluszowego Misia

 

25 listopada nasze przedszkole obchodziło Światowy Dzień Pluszowego Misia.
W tym dniu każde dziecko przyniosło z domu ulubioną maskotkę. Dzieci musiały przedstawić swojego misia kolegom i koleżankom z grupy. Na zajęciach  słuchały wierszyków i  piosenek o misiach, rozwiązywały zagadki dotyczące  różnych misiów z bajek. Oglądały ilustracje z bajek, których  głównymi bohaterami są  misie: Miś Uszatek, Miś Yogi, Gumisie, Kubuś Puchatek itp. Dzieci miały także okazję pokolorować wybranego przez siebie misia. W tym dniu odbyły się w naszym przedszkolu konkursy sprawnościowe, oczywiście z wykorzystaniem swoich pluszaków. Dzieci rzucały misiem do celu, przechodziły z nimi przez tunel i omijały przeszkody z pluszakiem na głowie. Przedszkolakom bardzo podobały się ,,misiakowe zajęcia”. Poniżej zamieszczamy pamiątkowe zdjęcia z tego dnia w grupach młodszych.


 

 

 
Deklaracja dostepnosci.