Company Logo

Uwaga

Akcja "Pola Nadziei"

,, Pola Nadziei”

 

     Nasze Przedszkole corocznie bierze udział w akcji charytatywnej pod nazwą ,,Pola Nadziei”. Można pokusić się o stwierdzenie, iż sadzenie cebulek żonkili w październiku stało się już naszą tradycją. W wybrany jesienny dzień każda grupa przedszkolna wraz ze swoim wychowawcą wychodzi przed budynek przedszkola. Każde dziecko otrzymuje cebulkę i wkłada ją w przygotowany wcześniej otwór, a następnie przysypuje ziemią. Przedszkolakom dużo radości i satysfakcji sprawia obserwowanie kwitnących wiosną kwiatów. Dla chorych osób przebywających w Hospicjach cebulka jest symbolem, nadzieją na lepsze jutro. ,,Pola Nadziei” dają  tym ludziom poczucie, że nie są w swojej chorobie osamotnieni. W tym roku szkolnym zebraliśmy łącznie 324 zł. Pieniądze zostały przekazane na konto Hospicjum Domowego w Warszawie prowadzonego przez Księży Marianów. Dziękujemy rodzicom za każdą symboliczną kwotę przekazaną na ten cel.

Deklaracja dostepnosci.