Company Logo

Uwaga

Konkurs Recytatorski w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Bartnikach

 

Konkurs recytatorski w Bartnikach

     W dniu 08.05.2015r. jedenaścioro dzieci z naszego przedszkola  udało się do placówki w Bartnikach na konkurs recytatorski pod nazwą Poezja dla dzieci. Celem konkursu było wzbudzanie wśród dzieci zainteresowania poezją oraz wyróżnienie talentów. Dorośli obecni na konkursie starali się o to, aby dzieci nie stresowały się i nie myślały o konkursie tylko w kategorii rywalizacji. Konkurs był świetną okazją nie tylko do wzorowego wyrecytowania przygotowanego wiersza ale także do zapoznania dzieci z innych placówek. Nie łatwo było ocenić występy uczestników. Jury po naradach podjęło w końcu decyzję. Poniżej umieszczamy wyniki, które osiągnęły dzieci z naszego przedszkola (nie posiadamy zgody na umieszczanie  nazwisk dzieci z innych  placówek):

Kategoria 3-latki

II miejsce zajęła Amelia Nowak w wierszu  pt. ,,Pranie”

Kategoria 5-latki

I miejsce zajął Stanisław Rakowski w wierszu pt.,, Czekoladki dla sąsiadki”

Dyplomy za udział w konkursie otrzymali: Amelia Puchała, Marceli Andrzejczak, Natalia Kacpura, Julia Wójcicka, Maria Matyjasek, Szymon Chmura.

Kategoria 6-latki

I miejsce Roksana Michalska w wierszu ,,Stefek Burczymucha”

II miejsce Aleksandra Wójcicka w wierszu pt. ,,Słoń Trąbalski”

III miejsce Filip Wójcicki w wierszu pt. ,,Krowa”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za reprezentowanie naszej placówki, a nagrodzonym gratulujemy!

 

 

    

   

   

    

   

 

 
Deklaracja dostepnosci.