Company Logo

Uwaga

Konkurs plastyczny

KONKURS PLASTYCZNY

      Na przełomie marca i kwietnia w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. „Postać Pani Wiosny”. Zadaniem każdej grupy było wykonanie „Postaci Pani Wiosny” w formacie A3 i dowolnej technice dostosowanej do możliwości grupy”. Prace po wykonaniu prezentowane były na korytarzu przedszkolnym. Skład komisji oceniającej pracę dzieci: wicedyrektor Zespołu - Małgorzata Reczulska oraz po jednym rodzicu z każdej grupy: 3-latki-Pani Ewa Obłąkowska, 4-latki-Pani Joanna Niewiadomska, 5-latki-Pani Katarzyna Rakowska (Pani A. Tomasik), 5-latki-Pani Wioleta Chmura (Pani T. Zakrzewska), 6-latki-Pani Lidia Jagura. Komisja miała bardzo trudne zadanie gdyż wszystkie prace zasługiwały na pierwsze miejsce. Jednak po długim namyśle zostały wyłonione poszczególne miejsca:

I  MIEJSCE  GRUPA 6-LATKI (Pani Dorota Kulesza)

II  MIEJSCE GRUPA 5-LATKI (Pani Teresa Zakrzewska)

II  MIEJSCE GRUPA 5-LATKI (Pani Anna Tomasik)

III  MIEJSCE GRUPA 4-LATKI (Pani Maria Choińska)

III  MIEJSCE GRUPA 3-LATKI (Pani Karolina Oziębła).

W nagrodę każda z grup dostała cudowne prezenty: puzzle i zestaw klocków lego, maluszki puzzle i laleczki do ubierania. Cena każdego zestawu wyniosła ok. 90 zł. Pieniążki wydane na zakup prezentów na konkurs otrzymaliśmy od Państwa w ramach Kiermaszu Świątecznego za co serdecznie DZIĘKUJEMY!

 

 

 

 

 

 

 
Deklaracja dostepnosci.