Company Logo

Uwaga

Śniadanie Wielkanocne - 01.04.2015 r.

Śniadanie Wielkanocne

     Dla naszego przedszkola druga połowa marca był to czas oczekiwania na Święta Wielkanocne. Podczas zajęć dzieci zapoznawały się z symbolami Świąt Wielkanocnych. Przedszkolaki dzięki obserwacji i doświadczeniom wyniesionym z domu wykazywały się dużą wiedzą na temat tradycji zbliżających się Świąt. Dzieci z chęcią uczestniczyły w przygotowaniach: w domu pomagały w pracach porządkowych, a w przedszkolu z chęcią dekorowały sale świątecznymi ozdobami. W dniu 25.03.15 r. dzieci oglądały przedstawienie teatralne pt. ,,Śmigusek-Dyngusek”. Dzieci mogły utrwalić sobie wiadomości poznane na zajęciach. Natomiast w dniu 01.04.15 r. każda grupa w przedszkolu zasiadła do uroczystego śniadania. Dzieci oraz pracownicy przedszkola mogli wtedy złożyć sobie życzenia wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Na stołach nie zabrakło oczywiście smacznych wielkanocnych bab i babeczek. Niektórzy pamiętali także o tradycji corocznego oblewania się wodąJ.


 Deklaracja dostepnosci.