Company Logo

Uwaga

Ferie 2015

WIZYTA PODOPIECZNYCH ZAKŁADU POPRAWCZEGO W STUDZIEŃCU

     W dniach od 19.01.15 r.do 30.01.15 r. większość dzieci z naszego Przedszkola spędzało czas na feriach zimowych. Podczas ferii nasza placówka nie była jednak zamknięta. Odbywały się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze tzn, że przez wychowawczynie pełnione były dyżury, aby przez ten okres rodzice mieli możliwość pozostawienie dzieci pod opieką Przedszkola. Okazało się, że nie był to dla dzieci czas nudy i oczekiwania końca ferii. Dzieci z różnych grup integrowały się ze sobą podczas zabaw zorganizowanych i dowolnych. W dniu 22 stycznia w ramach projektu ,,Wychowankowie-dzieciom” naszą placówkę odwiedzili wychowankowie Zakładu Poprawczego w Studzieńcu. Wychowankowie przyjechali wraz ze swoim wychowawcą – panem Danielem Pegzą. Wychowankowie (Baltazar, Krzysztof i Paweł) przeczytali dzieciom legendę pt. ,,Morskie Oko” oraz bajkę pt. ,,Waligóra i Wyrwidąb”, a następnie zadawali dzieciom pytania do wysłuchanych tekstów. W nagrodę za uważne słuchanie dzieci otrzymały kolorowanki. Następnie dzieci miały okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach plastycznych. Najpierw przyglądały się prezentacji odlewania z gipsu kształtu motyla, misia i serca. Wszyscy czekali z niecierpliwością jak wyroby z gipsu wyschną, a następnie dzieci wraz wychowankami zakładu zabrali się za malowanie farbami wybranego przez siebie kształtu z gipsu.

                        


 

 


Deklaracja dostepnosci.