Company Logo

Uwaga

Jasełka - 19.12.2014 r.

Jasełka

    19 grudnia 2014 r. starszaki z naszego Przedszkola przygotowały Jasełka i wprowadziły nas tym samym w magiczny  nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Piękne stroje i dekoracja dopełniły przedstawienie i sprawiły, że przenieśliśmy się na chwile w odległą przeszłość, kiedy to narodził się Jezus Chrystus. W poszczególne role wcielili się: Natalia Kowalska – Maryja, Marcin Kowalski – Józef, Natalia Jastrzębska, Zosia Marczak, Ola Wójcicka, Ala Łukasiewicz, Julia Wiśniewska, Ania Stegenka, Marysia Rakowska, Roksana Michalska - Anioły, Kuba Popińska, Kacper Zarębski, Wiktor Jastrzębski, Filip Jagura, Olek Słupski – Pasterze, Michał Góralski, Maja Smulska, Natalia Kacpura – Królowie. Na Jasełka została zaproszona cała społeczność przedszkolna: dzieci z poszczególnych grup, ich rodzice, nauczyciele i pracownicy przedszkola. Gościem specjalnym był ksiądz proboszcz z parafii Puszcza Mariańska. W najliczniejszej grupie przybyli rodzice dzieci 6-letnich, gdyż to głównie ich dzieci występowały. Dziękujemy Pani Dorocie i pani Teresie, które włożyły dużo starań, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem. Po przedstawieniu wszystkie grupy, wraz z przybyłymi na Jasełka rodzicami, rozeszły się do swoich sal. Mogliśmy tam usiąść przy świątecznym stole i podzielić się opłatkiem. Podczas wigilijnego spotkania przy opłatku w tle każdej sali można było usłyszeć kolędy. Na załączonych zdjęciach widać uroczysty nastrój ale też radość towarzyszącą temu spotkaniu.

 

 

 

Deklaracja dostepnosci.