Company Logo

Uwaga

Mikołajki rok szkolny 2014/2015

Mikołajki w Przedszkolu

 

          5 grudnia 2014 r. przybył do przedszkola św. Mikołaj. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na Jego przybycie. Każde dziecko otrzymało od naszego gościa indywidualną paczkę. Mikołaj pamiętał także o prezentach dla bardzo grzecznych przez cały rok paniach w przedszkolu :-). Oprócz paczek indywidualnych każda grupa wiekowa otrzymała zabawki do sali. Naszym dzieciom sprawia radość nie tylko dostawanie prezentów, ale także ich rozdawanie, dlatego Mikołaj otrzymał mnóstwo laurek. Dziękujemy panu Mariuszowi Janczakowi za to, że zgodził się wcielić w postać św. Mikołaja. Jesteśmy przekonani, że rozdawanie prezentów było dla Niego miłym zajęciem, a uśmiechy dzieci nagrodą za poświęcony nam czas.


 
Deklaracja dostepnosci.