Company Logo

Uwaga

Przedstawienie ,,Kolorowe listki”

Przedstawienie ,,Kolorowe listki”

     Tegoroczna jesień była piękna i kolorowa. Stała się ona inspiracją dla nauczycielek z naszego przedszkola. Pani Dorota Kulesza oraz Pani Maria Choińska postanowiły wraz z dziećmi  przybliżyć jesień wszystkim grupom przedszkolnym. W dniu 24 października odbył się występ 6-latków pt. ,,W krainie leśnych skrzatów”. Dzieci przeniosły wtedy brać przedszkolną do baśniowej krainy, w której leśne ludki przedstawiły swoje problemy i niepokoje. Zdjęcia z tego przedstawienia umieszczaliśmy już na naszej przedszkolnej gazetce. W dniu 20 listopada, w ślad za starszakami, zaprezentowała się grupa 4-latków w przedstawieniu pt. ,,Kolorowe listki”. Przedszkolaki przypomniały wszystkim dzieciom o nadchodzącej niebawem zimie oraz o przygotowaniach do niej przez wszystkie leśne zwierzęta. Piękna muzyka, taniec i śpiew, doskonała gra małych aktorów oraz oryginalne stroje wraz z dekoracją dopełniły całość przedstawienia. Ogromne podziękowania dla rodziców dzieci, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością w przygotowaniu strojów. Występy przedszkolaków to doskonały sposób na przełamanie nieśmiałości i tremy. Gromkie brawa, które płynęły od publiczności to ogromna motywacja i zadowolenie dla małych artystów oraz powód do dumy dla tych, którzy mieli swój udział w przygotowaniu przedstawienia.


 

 

 
Deklaracja dostepnosci.