Company Logo

Uwaga

Przedstawienie ,, Przygody Koziołka Matołka”

Przedstawienie ,, Przygody Koziołka Matołka”

 

W dniu 17.10.14 r. do Przedszkola w Puszczy Mariańskiej przybył wszystkim znany Koziołek MatołekJ . Na początku spotkania dzieci z uwagą i w skupieniu słuchały narratora, który opowiadał o przygodach Koziołka Matołka. Po przedstawieniu chętne dzieci odpowiadały na pytania związane z treścią opowiadania. Koziołek Matołek nauczył dzieci kilku przysłów związanych z kozą, które często przytaczają nasi rodacy. Następnie troje skorych do pomocy przedszkolaków przybijało Koziołkowi podkowę, który chciał wyruszyć już w dalszą drogę. Na koniec wszyscy zostali przyjęci do Klubu Koziołka Matołka, na dowód czego otrzymaliśmy pamiątkowe pieczątki oraz kolorowanki z Koziołkiem.

Deklaracja dostepnosci.